Moje práce

V rámci svého studia Zdravého životního stylu v Táboře poskytuji zejména tyto služby:

 Cvičení

Při cvičení se zaměřuji na individuální přístup. To znamená že poskytuji buď čistě soukromé lekce nebo cvičení ve skupině pro max. 3 osoby (aby bylo možné poskytovat každému jednotlivci individuální péči).

Cílem mého cvičení je zejména správné provádění cviků a tudíž i zdravé. Také se soustředím na vyrovnání svalových dysbalancí a posílení ochablého svalstva (zejména středu těla – hluboký stabilizační systém páteře). Podrobnější informace naleznete na mém pracovním webu na stránce o cvičení –
www.rozvoj-zdravi.cz/cviceni nebo www.cvicenitabor.cz.

Petra Kanovová - cvičení

Výživový poradce

Další služba kterou poskytuji ve studiu Zdravého životního stylu je výživové poradenství – ale trochu jinak než v klasickém výživovém studiu. Rozhodně nedávám vzorové jídelníčky ani různé „výživové doplňky“, protože tím se člověk správně stravovat nenaučí.

Já se soustředím na vzdělání klientů ve vyváženém a racionálním stravování. Spolu procházíme jejich dosavadní stravovací návyky a postupně upravujeme jídelníček, podle jejich chutí a potřeb. Konečná fáze je, že jsou sami schopni si sestavit vyvážené jídlo.

Podrobnější informace naleznete na mém pracovním webu na stránce o výživovém poradenství –
www.rozvoj-zdravi.cz/vyzivove-poradenstvi.

Výživový poradce - Kanovová

Přednášky

Pro firmy či školy přednáším na témata v oblasti Zdravého životního stylu. Snažím se vyjít klientům  vstříc, takže přednášky připravuji zcela individuálně, dle potřeb dané firmy, školy či školky.

Při přednáškách (seminářích, workshopech) se soustředím na předání komplexního pohledu na Zdravý životní styl – tedy skloubení zdravého pohybu, racionálního stravování a relaxace (dobré nálady 🙂 ). Snažím se přednášky (semináře) vést interaktivně se zapojením posluchačů.

Příklady přednášek pro firmy:
Stravování pohybová aktivita va sedavém zaměstnání
Zdravý životní styl -a jak ho aplikovat do praxe
apod.

Podrobnější informace naleznete na mém pracovním webu na stránce věnované přednáškám –
www.rozvoj-zdravi.cz/prednasky-seminare-workshopy.

Zdravý životní styl - přednáška