Manu cafe

Lahodná rozpustná káva

Mám ráda kávu! A myslím si, že ve zdravém životním stylu má káva své místo. Samozřejmě, vypít 5 šálků za den není nic zdravého, ale dát si dobrou a kvalitní kávu, pobavit se s přáteli, přečíst si časopis a „udělat si pohodu“. To rozhodně do zdravého životního stylu patří.

Bohužel kávovar (ještě) nevlastním, takže vyhledávám alespoň dobrou kávu rozpustnou. A jeden obchod s kvalitní nejen rozpustnou kávou jsem našla…Manu cafe. Mají vlastní pražírnu a rozpustnou kávu vyrábí metodou vymrazování (lyofilizace). Při lyofilizaci se v kávě uchová více aroma a cenných látek než při sušení.

Ochutnala jsem pro vás 3 kávy – s čokoládovou příchutí, noc Paříže a kávu zelenou s karamelem.

  • Rozpustná káva s čokoládovou příchutí mě učarovala. Jsem milovník nejen kávy, ale také čokolády. Proto za mě tato káva vyhrála můj osobní „trojboj“. 🙂Rozpustná káva s čokoládovou příchutí

 

  • Noc Paříže rozpustná káva je moc dobrá, lahodná, připomíná mi cappuccino. Pokud byste chtěli „ubrat“ na její aromatičnosti, smíchejte ji s rozpustnou kávou bez příchuti.

Rozpustná káva Noc Paříže

 

  • Zelená káva – super štíhlá linie karamel mě chuťově nijak neoslovila, ale pokud by měla pomoci při snaze redukovat váhu, tak proč si jí nedat… 😀 A jako všechny kávy vás nabije energií, díky které budete mít více síly na pohyb, který při redukci nesmí chybět.

Zelená káva - super štíhlá linie karamel

 

Kávu lze zakoupit na manucafe.cz

Pokud jste milovníky kávy a čaje, určitě mohu tento obchod jen doporučit. 😉


 

 

1 komentář: „Lahodná rozpustná káva

  1. Ahoj, vypadá to, že se v kávě trošku vyznáš. Nevíš prosím, zda je lepší elektrický nebo ruční mlýnek na kávu? Předem díky.

Napsat komentář